Maak kennis met de medewerkers van Groen Uitzendburo

Intercedenten

Ilona Hendriks - van Triest
Operationeel Directeur
0578-615940
06-53616728
ilona@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: woensdag

Abiam van Triest
Commercieel Directeur
0578-615940
06-29499518
abiam@groen-uitzendburo.nl

Hans Oosterlaan
Intercedent (regio West)
0578-615940
06-82163357
hans@groen-uitzendburo.nl

Joris Dokter
Vestigingsmedewerker (regio Midden - Oost)
0578-615940
06-82536424
joris@groen-uitzendburo.nl

Vacature Intercedent
Intercedent 32/40
0578-615940

Erik Horstra
Intercedent (regio Midden - Noord)
0578-615940
06-82788753
erik@groen-uitzendburo.nl

Buitendienst                                                           Recruiter

Jan Vorderman
Buitendienst medewerker
0578-615940
06-22799703
jan@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: vrijdag

Vacature Recruiter
Recruiter 32/40 uur
0578-615940

Officemanager                                                      Projectmanager

Priscilla van Dam - Wernsen
Officemanager
0578-615940
priscilla@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: woensdag en vrijdag

Karen van den Berg
Projectmanager
0578-615940
karen@groen-uitzendburo.nl

Administratie

Caroline Heideveld - Eilander
Financieel Administratief medewerker
0578-615940
caroline@groen-uitzendburo.nl

Jacqueline van Schoonhoven - Kooij
Administratief medewerker
0578-615940
jacqueline@groen-uitzendburo.nl

Jan van Oene
Administratief medewerker
0578-615940
06-10965616
administratie@groen-uitzendburo.nl

Anja Weijenberg
Administratief medewerker
0578-615940
administratie@groen-uitzendburo.nl