Maak kennis met de medewerkers van Groen Uitzendburo

Intercedenten

Ilona Hendriks - van Triest
Operationeel Directeur
0578-615940
06-53616728
ilona@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: woensdag

Abiam van Triest
Commercieel Directeur
0578-615940
06-29499518
abiam@groen-uitzendburo.nl

Hans Oosterlaan
Intercedent (regio West)
0578-615940
06-82163357
hans@groen-uitzendburo.nl

Joris Dokter
Vestigingsmedewerker (regio Midden - Oost)
0578-615940
06-82536424
joris@groen-uitzendburo.nl

Esther Bockhoven
Intercedent (regio Zuid)
0578-615940
06-82788753
esther@groen-uitzendburo.nl

Wout Heuver
Stagiair junior accountmanager
0578-615940
stage@groen-uitzendburo.nl

Buitendienst                                                           Projectmanager

Jan Vorderman
Buitendienst medewerker
0578-615940
06-22799703
jan@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: vrijdag

Karen van den Berg 
Projectmanager
0578-615940
karen@groen-uitzendburo.nl

Interne Jobcoach

Surrender Chakauri
Jobcoach
0578-615940
06-43003676
surrender@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: vrijdag

Administratie

Caroline Heideveld - Eilander
Financieel Administratief medewerker
0578-615940
caroline@groen-uitzendburo.nl

Jacqueline van Schoonhoven - Kooij
Administratief medewerker
0578-615940
jacqueline@groen-uitzendburo.nl

Jan van Oene
Administratief medewerker
0578-615940
06-10965616
administratie@groen-uitzendburo.nl

Anja Weijenberg
Administratief medewerker
0578-615940
administratie@groen-uitzendburo.nl

Opleidingscentrum Groene Veluwe

Priscilla van Dam - Wernsen
Officemanager / Groene Veluwe
0578-628496
06-82461148
priscilla@groeneveluwe.nl

Meike Steert 
Administratief medewerker / planner
0578-628496
06-51905066
meike@groeneveluwe.nl