Maak kennis met de medewerkers van Groen Uitzendburo

Intercedenten

Ilona Hendriks - van Triest
Intercedent (regio Noord)
0578-615940
ilona@groen-uitzendburo.nl
werkzaam op: maandag, dinsdag en donderdag

Abiam van Triest
Intercedent (regio Oost)
0578-615940
abiam@groen-uitzendburo.nl

Hans Oosterlaan
Intercedent (regio West)
0578-615940
hans@groen-uitzendburo.nl

Niels Reurink
Intercedent (regio Zuid)
0578-615940
niels@groen-uitzendburo.nl

Buitendienst

Jan Vorderman
Buitendienst medewerker
0578-615940
jan@groen-uitzendburo.nl

Administratie

Peetje van Triest
Telefoniste / Administratief medewerker
0578-615940
peetje@groen-uitzendburo.nl

Marianne Kremer
Vestigingsmanager / Hoofd administratie
0578-615940
marianne@groen-uitzendburo.nl
werkzaam op: maandag, vrijdag, dinsdag- en donderdagochtend

Jan van Oene
Administratief medewerker
0578-615940
administratie@groen-uitzendburo.nl

Anja Weijenberg
Administratief medewerker
0578-615940
administratie@groen-uitzendburo.nl

Priscilla Wernsen
Administratief secretarieel medewerker
0578-615940
priscilla@groen-uitzendburo.nl

Lisa Beunk
Administratief medewerker
0578-615940
administratie@groen-uitzendburo.nl

Jacqueline van Schoonhoven - Kooij
Administratief medewerker
0578-615940
jacqueline@groen-uitzendburo.nl