Maak kennis met de medewerkers van Groen Uitzendburo

Intercedenten

Ilona Hendriks - van Triest
Intercedent (regio Noord)
0578-615940
06-53616728
ilona@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: woensdag

Abiam van Triest
Intercedent (regio Zuid)
0578-615940
06-29499518
abiam@groen-uitzendburo.nl

Hans Oosterlaan
Intercedent (regio West)
0578-615940
06-82163357
hans@groen-uitzendburo.nl

Joris Dokter
Vestigingsmedewerker (regio Midden)
0578-615940
06-82536424
joris@groen-uitzendburo.nl

Zanne Maassen van de Brink
Intercedent (regio Oost)
0578-615940
06-43003676
zanne@groen-uitzendburo.nl

Erik Horstra
Intercedent (regio Midden)
0578-615940
06-82788753
erik@groen-uitzendburo.nl

Buitendienst

Jan Vorderman
Buitendienst medewerker
0578-615940
06-22799703
jan@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: vrijdag

Kiki van Dijk
Vestigingsmedewerker
0578-615940
kiki@groen-uitzendburo.nl

Officemanager

Priscilla van Dam - Wernsen
Officemanager
0578-615940
priscilla@groen-uitzendburo.nl
niet werkzaam op: woensdag en vrijdag

Administratie

Peetje van Triest
Telefoniste / Administratief medewerker
0578-615940
peetje@groen-uitzendburo.nl

Marianne Kremer
Hoofd administratie
0578-615940
marianne@groen-uitzendburo.nl

Jan van Oene
Administratief medewerker
0578-615940
06-10965616
administratie@groen-uitzendburo.nl

Anja Weijenberg
Administratief medewerker
0578-615940
administratie@groen-uitzendburo.nl

Jacqueline van Schoonhoven - Kooij
Administratief medewerker
0578-615940
jacqueline@groen-uitzendburo.nl